Стружковідсмоктувач JET DC-1300 Б/У в гарному стану, мало експлуатувався
Тип: витяжна установка / видалення пилу
Виробник: JET (WMH Tool Group, Швейцарія)
Модель: DC-1300
Напруга: 220-230 В
Частота: 50 Гц
Потужність двигуна (вхідна): 1.3 кВт
Потужність двигуна (вихідна): 0.75 кВт
Продуктивність: 1300 м³/год.
Розрідження: 1750 Па
Кількість мішків: 1 (фільтр + збірка)
Об'єм мішка: ~90 л
Діаметр підключення: 100 мм
Тип фільтра: тканинний (≈2 мікрони)
Ступінь захисту: IP44
Матеріал крильчатки: метал
Пересування: на колесах
Вага: ~24 кг
Габарити: ~882×479×1623 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Продуктивність | 1300 куб.м/год |
| Стан | Вживані |
| Розрідження | 17.5 мбар |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.09 куб. м |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 24 кг |
| Мощность двигателя (входная) | 1,3 кВт |
| Мощность двигателя (выходная) | 0,75 кВт |
| Тип фильтра | тканевый (2 микрона) |
| Материал крыльчатки | металл |
| Наличие колес | да |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 479 мм |
| Довжина | 882 мм |
| Висота | 1623 мм |
| Діаметр шланга | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴







