У відмінному стані практично не користувалися!
Stark IMT-200 PROFI 3 в 1 – професійний зварювальний інвертор, підходить для зварювання: чорних металів, високолегованої нержавіючої сталі, чавуну, міді та інших кольорових металів та сплавів.
IMT-200 PROFI дозволяє виконувати зварювальні роботи в 3-х режимах:
-MIG (ручне напівавтоматичне зварювання флюсовим дротом)
-TIG (ручне зварювання електродом, що не плавиться)
-MMA (ручне електродугове зварювання)
Інверторна технологія живлення, що дозволяє використовувати цей апарат у мережах з напругою від 190 до 250 В.
Вбудований захист від теплових навантажень
Плавне регулювання діапазону потужності зварювального струму.
60% циклу роботи (робота 6 хвилин із 10 хвилинного циклу), що забезпечує безперебійну роботу будь-якого об'єкта
Характеристики:
Напруга холостого ходу – 56 В
мін. сила зварювального струму – 10 А
Макс. діаметр електрода (MMA) – 5 мм
Форсаж дуги (Arc-Force) – є
Макс. потужність, Вт - 6400
Номінальний струм мережі – 28 А
Макс. сила зварювального струму 200 А
Зварювальний струм DC-постійний струм
Макс. діаметр електрода (TIG) 2.4 мм
Тип зварювального апарату аргонно-дуговий (TIG); напівавтоматичний (MIG/MAG); електродуговий (MMA)
Охолодження примусове
Напруга 220/230 В
Межі коливання напруги у мережі 190 – 260 В
Захисний щиток – є
Вага, кг 13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Вага | 13 кг |
| Форсаж дуги (Arc-Force) | есть |
| Максимальна потужність | 6400 Вт |
| Номинальный ток сети | 28 А |
| Максимальная сила сварочного тока | 200 А |
| Сварочный ток DC | постоянный ток |
| Максимальный диаетр электрода ММА | 5 мм |
| Максимальный диаметр электрода TIG | 2,4 мм |
| Тип сварочного аппарата | єлектродуговой (ММА), полуавтоматический (MIG/MAG), аргонно-дуговой (TIG) |
| Охлаждение | принудительное |
| Напруга, В | 220/230 |
| Пределы колебания напряжения сети | 190-260 В |
| Стан | Б/У |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴





