
Блок живлення 36V 55.6A 2000W у перфорованому корпусі
7 498 ₴
- В наявності
- Код: LED04321
Блок живлення імпульсний 36В 55,6А 2кВт.
Найпотужніший, у нашому асортименті, перетворювач змінного струму 220V на постійний струм 36V. Максимальна потужність під'єднуваного навантаження до цього блока — 2000W або 55.6A. Така потужна модель потребує якісного тепловідведення. Вбудована система охолодження блока стежить за температурою компонентів і автоматично регулює частоту обертання двох вентиляторів. Корпус блока виготовлений з алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для під'єднання дротів у блока живлення є кілька гвинтових затискачів. Крайній лівий — для під'єднання заземлювального дроту, поруч із ним контакт для під'єднання "фази", наступний гвинт призначений для під'єднання "нуля". До двох великих контактів (праворуч) під'єднуються "плюсовий" та "мінусовий" дроти пристрою, який від нього буде живитися. Поруч із клемною колодкою розміщений світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блока. Там само встановлений багатообертовний підстроювальний резистор для регулювання вихідної напруги та струму. Також, у цієї моделі передбачено підключення зовнішніх потенціометрів для максимально зручного й точного налаштування вихідних параметрів блоку.
Блок живлення 36V із струмом понад 50A може застосовуватися для живлення найрізноманітнішого низьковольтового обладнання. Часто такі блоки використовуються для живлення різних верстатів із ЧПУ, а також організації електрифікації підземних рівнів будівель: підвалів, паркінгів, бомбосховищ тощо.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 55 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 196 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 7 498 ₴

