
Ремкомплект для LED світильників та люстр із вибором відтінку світла.
Двоколірна стрічка (CCT стрічка) дає змогу регулювати температуру світіння від холодного до теплого відтінку. Спеціальна світлодіодна стрічка, що працює від LED драйвера.
Стрічка виготовлена на найпопулярніших на даний момент світлодіодах SMD2835. На одному метрі такої стрічки розташовано 180 світлодіодів. Кожний сегмент стрічки містить по 10 світлодіодів, довжина такого сегмента – 55мм. Ширина такої стрічки — 7 міліметрів.
Стрічка для ремонту LED люстр та світильників із щільністю світлодіодів 180 LED/м підійде також і на заміну стрічки із щільністю 200 LED/м. У такому випадку стрічка матиме трохи меншу робочу напругу, що дозволить знизити навантаження на LED драйвер і продовжити його роботу.
(При замовленні 6м, наприклад, нами буде відправлено 4 відрізки по 1,5м).
У нас можна підібрати необхідну LED стрічку за потужністю або за довжиною. Можна замовити саму стрічку під свій драйвер або купити комплект із нашим драйвером.
Якщо серед запропонованих тут варіантів не знайшлося потрібного вам або ви не впевнені, який краще обрати — телефонуйте, пишіть. Ми підберемо найвідповідніші під ваші завдання конфігурації або, як мінімум, проконсультуємо, на що треба звернути увагу під час пошуку таких комплектуючих.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Светлодиод для світильника |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | холодний + теплий |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 30000 |
| Потужність споживання | 9Вт/м х2 |
| Струм драйвера | 230-260мА |
| Колір підкладки | Білий |
| Щільність світлодіодів | 180LED/м |
- Ціна: 89,70 ₴/м




