Блок живлення імпульсний 24В 62,5А 1,5кВт.
Найпотужніший, у нашому асортименті, перетворювач змінного струму 220V на постійний струм 24V. Максимальна потужність навантаження, що підключається до даного блоку - 1500Вт або 62,5А. Така потужна модель потребує якісного тепловідведення. Вбудована система охолодження блоку стежить за температурою компонентів та автоматично регулює частоту обертання двох вентиляторів. Масивний корпус блоку виготовлений з алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для підключення проводів, блок живлення має 7 гвинтових затискачів. Крайній лівий - для підключення "фази", поруч з ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення проводу заземлення. До двох контактів (крайніх праворуч) підключаються "плюсові", а до середніх двох - "мінусові" дроти пристроїв, які від нього живитимуться. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлені два підстроювальні резистори для більш точного регулювання вихідної напруги та струму.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 62.5 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 124 мм |
- Ціна: 4 600 ₴



