Датчик руху 5В із регулюванням яскравості.
Такий датчик може бути відмінним рішенням для організації автономного підсвічування. За допомогою USB кабелю (1,4 м) його можна підключити до powerbank, зарядки мобільного телефону, комп'ютера, ноутбука тощо. Головною перевагою даної моделі датчика є широкий вибір різних налаштувань його роботи. Управління режимами роботи датчика здійснюється за допомогою двох кнопок на корпусі.
Велика кнопка:
- перше натискання вмикає датчик у "нічному" режимі (датчик спрацьовуватиме лише у темні часи доби),
- друге натискання активує "денний" режим роботи (датчик буде спрацьовувати незалежно від освітлення навколо),
- третє натискання переводить датчик у звичайний режим роботи (світло буде увімкнено незалежно від наявності руху поруч із датчиком),
- четверте натискання вимкне датчик.
Мала кнопка:
- перше натискання встановлює час затримки вимкнення - 30 секунд,
- друге натискання збільшує цей час до 60 секунд,
- третій натиск - до 120 секунд,
- четверте натискання повертає вихідне значення часу затримки – 10 секунд,
- якщо натиснути та утримати цю кнопку довше 3 секунд, яскравість світла почне плавно змінюватися.
Ця модель розрахована на напругу 5V. Струм постійного навантаження, що підключатиметься до датчика, рекомендується в межах 1А або 5Вт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Дальність виявлення руху: | 3 м |
| Довжина | 55 мм |
| Живлення | USB |
| Кут огляду | 120 град. |
| Максимальна затримка контролю | 120 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Напруга | 5 В |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Нове |
- Ціна: 343,16 ₴



