
Блок живлення 36V 10A 360W у перфорованому корпусі
1 196 ₴
- Під замовлення
- Код: LED04017
Відправка з 19 квітня 2026Блок живлення імпульсний 36В 10А 360Вт.
Перетворювач змінного струму 220V або 110V на постійний струм 36V. Максимальна потужність навантаження, що підключається до даного блоку - 360Вт або 10А. Це потужна модель, що має вбудовану систему активного охолодження. Вона стежить за температурою компонентів блоку та автоматично регулює частоту обертання вентилятора. Корпус блоку виготовлений з алюмінієвого сплаву та призначений для використання всередині приміщень. Для підключення проводів, блок живлення має 9 гвинтових затискачів. Крайній правий - для підключення "фази", поруч із ним контакт для підключення "нуля", наступний гвинт призначений для підключення проводу заземлення. До крайніх трьох контактів зліва підключаються "плюсові", а до наступних трьох "мінусових" дроти пристроїв, які від нього живитимуться. Поруч із клемною колодкою розташований світлодіодний індикатор, який показує наявність напруги на вихідних контактах блоку. Там же встановлений підстроювальний резистор для точнішого регулювання вихідної напруги.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 95 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 196 ₴

