
Декоративна LED підсвітка USB 5В 10м вулична Мультиколор
239,20 ₴
- В наявності
- Код: LED03984
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний (LED) дріт у силіконовій трубці для вуличного застосування.
Напрочуд просте, ефективне та надійне рішення для організації автономного підсвічування.
- 100 високоефективних світлодіодів дають максимальну яскравість, споживаючи вкрай мало енергії.
- Довжина 10 метрів дозволяє максимально широко та рівномірно підсвітити великі ділянки.
- Стандартний USB штекер для живлення дає можливість підключати стрічку до різних пристроїв, що мають USB вихід: комп'ютер, телевізор, ноутбук, powerbank, автомагнітола, сонячна панель, зарядка для мобільного телефону і т.д.
- Контролер, суміщений із USB штекером, має 7 динамічних режимів та 1 статичний режим світіння. На корпусі є кнопка, натискання якої по черзі перемикає ці режими.
- Низька, безпечна для життя напруга дозволяє використовувати її навіть у місцях, легко доступних для маленьких дітей.
- Герметична силіконова трубка надійно захищає світлодіоди від впливу навколишнього середовища. Її можна використовувати просто неба для декору будинку, саду, фонтану або навіть басейну (сам контролер не захищений).



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Кількість режимів світіння | 7 |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 20000 годин |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,20 ₴


