Світлодіодна (LED) USB підсвітка 5В.
Напрочуд просте, ефективне і надійне рішення для організації автономного підсвічування.
- Низька споживана потужність дозволяє залишати підсвічування включеним на тривалий термін не переживаючи про те, що вона може розрядити powerbank і світло згасне. Для її роботи підійде батарея навіть найменшої ємності.
- Великий кут свічення дає м'яке, рівномірно розсіяне світло.
- Стандартний USB штекер для живлення дає можливість підключати лампу до різних пристроїв, що мають USB вихід: комп'ютер, телевізор, ноутбук, powerbank, автомагнітола, сонячна панель, зарядка для мобільного телефону і т.д.
- Лампа має три варіанти виконання: теплого білого (3500К) нейтрального (4500К) та холодного білого (6000К) світіння.
- Низька, безпечна для життя напруга дозволяє використовувати її навіть у місцях, легко доступних для маленьких дітей.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга живлення | 5В |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,40 ₴




