Імпульсний блок живлення "розеткового" типу (адаптер) 3В 2А.
Виготовлений у корпусі з міцного ABS-пластику чорного кольору.
Штекер має зовнішній діаметр 5,5 мм та внутрішній - 2,5 мм.
Найчастіше даний адаптер використовують для живлення радіолюбительських схем, дитячих іграшок, радіо.Також його застосовують для підключення до мережі 220В різноманітних пристроїв які працюють від двох батарейок по 1,5В (газові колонки, годинники, гірлянди).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 6 Вт |
| Довжина | 32 мм |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Ширина | 42 |
| Вихідний струм, не більше | 2 |
| Вихідна напруга | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Тип стабілізації | По напрузі |
| Максимальна вхідна напруга | 240 |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип комплектувальної деталі | Мережевий адаптер |
- Ціна: 224,94 ₴

