Світлодіодні міні модулі (кластери) на два діода SMD2835.
Мініатюрний, але досить яскравий модуль. Всі контакти на лицьовій частині модуля повністю залиті і захищені від впливу пилу і вологи. Кріпляться модулі за допомогою двостороннього скотча на задній стороні.
В основному, модулі SMD2835 (2LED) MINI застосовуються там, де простір обмежений і немає можливості використовувати модулі звичайних розмірів.

Для підключення даних модулів Вам можуть знадобитися: блок живлення 12Вольт або батарейний відсік, диммер або коннектори для простого і зручного підключення або з'єднання різних частин ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 0.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 40 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Габарити | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дріт між модулями | 50 мм |
- Ціна: 14,26 ₴


