
USB кабель-перетворювач підвищуючий напругу 0,6А
96,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03361
USB кабель-конвертер підвищує напругу з 5В до 9В або 12В.
Струм (вхід): 1,5-2,5А
Потужність (вихід): до 8Вт
Роз'єм на виході: 5.5/2.1мм.
Даний USB-кабель дозволяє підключити різні прилади (роутер, свіч, модем, IPTV приставка, медіаплеєр, ресивер, IP або CCTV камера і т. д.) від стандартного роз'єму USB 5V (адаптер, powerbank, сонячна панель). За його допомогою можна легко підключити світлодіодну стрічку(12В), модулі.
Також, за допомогою цього кабелю ви можете підключити світлодіодну LED стрічку 12В до USB-роз'єму комп'ютера, ноутбука, телевізора, зарядки мобільного телефону або від Powerbank.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Тип кабеля | USB - DC |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга на виході | 12В |
| Напруга живлення | 5В |
| Роз'єм (вхід) | USB(папа) |
| Роз'єм (вихід) | 5.5х2.1мм |
- Ціна: 96,60 ₴
