
Світлодіод швидкого монтажу (піксель) 12В, 0.1 Вт, 9мм зелений
5,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03346
Рекламний світлодіод швидкого монтажу (піксель) 12В, 0.1 Вт, 9мм.
Світлодіод 5мм, у герметичному виконанні (для зовнішнього застосування). Живлення світлодіода ― 12В, споживана потужність ― 0,1 Вт. Монтується в отвори діаметром 9мм. Світлодіоди з'єднані між собою проводами та відпускаються зв'язками по 50шт.
Основне застосування даних світлодіодів ― виробництво зовнішньої світлової реклами (вивіски, табло і т. п.).
Подключать эти светодиоды следует к источнику постоянного тока с напряжением 12В. В качестве такого источника можно использовать либо блок питания (адаптер), либо аккумулятор(ы).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 0.1 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр монтажного отвору | 9 |
| Довжина сполучного дроту | 60 мм |
- Ціна: 5,06 ₴
