Блок живлення імпульсний 24В 8,3А 200Вт в перфорованому корпусі з металу.
Гарантія: 1 рік
Вхідна напруга: AC 110В/220В +15% 50-60Гц
Потужність: 200Вт
Напруга на виході: DC 24В
Максимальний струм: 8.3А
З повним асортиментом наших блоків живлення 24В можна ознайомитися на нашому сайті: лед-лайт.com.ua/ua/g4484718-bloki-pitaniya-24v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 8.3 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

