
Світлодіод швидкого монтажу (піксель) 5V 9мм
6,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03296
Рекламний світлодіод швидкого монтажу (піксель) 5В, 0.1Вт, 9мм.
Світлодіод 5мм, у герметичному виконанні IP65 (для зовнішнього застосування). Живлення світлодіода - 5В, споживана потужність - 0,1Вт.
Основне застосування даних світлодіодів - виробництво зовнішньої світлової реклами (вивіски, табло і т.п.).
Підключати ці світлодіоди слід до джерела постійного струму з напругою 5В. В якості такого джерела можна використовувати блок живлення (адаптер).



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 0.1 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр монтажного отвору | 9 |
| Довжина сполучного дроту | 60 мм |
- Ціна: 6,44 ₴


