Світлодіодна стрічка COB/FCOB 320 led/m 12V IP20 12W 3000K продаж бабінами 5м
Даний товар можна замовити тільки з товарами виробництва LED STORY.
Ідеальний вибір для тих, хто цінує енергоефективні технології — світлодіодна стрічка. LED-стрічка з теплим білим світлом — це класичний приклад якості, яскравості та ефективного збереження енергії. Однорідне тепле світло, яке приємне більшості людей, створить затишне та комфортне освітлення.
Стрічка може використовуватися в широкому спектрі завдань, а також застосовується для освітлення в будь-яких приміщеннях, а також для підсвічування різних конструкцій, таких як рекламні та виставкові стенді, вітрини та інші.
Незважаючи на клас захисту від вологи IP20, стрічка може бути використана поза приміщеннями, якщо її упакувати герметичним силіконовим чохлом або скляною коробкою.
Стрічка виготовлена за допомогою напереду розвинутих COB-діодів, що робить її помітнішою порівняно з SMD смугами. Головна перевага цієї технології в тому, що на один метр стрічки можна вмонтувати значно більше діодів. Всі вони знаходяться в одному корпусі, на одній друкованій платі. Під час виробництва на кристали наносяться суцільні шари люмінофора, що забезпечує рівномірне і м'яке світіння по всій довжині стрічки. Як у випадку з SMD-аналогами, на поверхні стрічки не залишається жодних крапок.
|
⚡️ Важливо: Підключення до блоку живлення Світлодіодну стрічку потрібно підключати до блоку живлення 12В довжиною до 5 метрів. Якщо довжина стрічки перевищує 5 метрів, живлення повинно здійснюватися паралельно, щоб уникнути втрат потужності та забезпечити стабільну роботу. |
| Важливо зазначити, що гарантія діє при встановленні світлодіодної стрічки в алюмінієвий профіль стандартного або преміум класу. Це необхідне для забезпечення довговічної та стабільної роботи стрічки. Перед прикріпленням стрічки перевіряємо, чи не пошкодилася вона під час транспортування. Претензії що до якості стрічки, приймається тільки до початку монтажних робіт! |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED STORY |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 12 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 320 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина, мм | 5000 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Кратність різання, см | 2,5 |
| Під'єднання | акумулятор, батарейки, мережа |
| Тип світлодіодів | СОВ |
- Ціна: 463,22 ₴


