
Світлодіодна COB стрічка 312 LED/м 24V 10W IP20 тепле біле світло 3000K LED STORY Premium продаж від 5м (ціна 1м)
101,20 ₴/м
- В наявності
- Код: st-10111
Світлодіодна COB стрічка 312 LED/м 24V 10W IP20 тепле біле світло 3000K LED STORY Premium
Стрічка продається кратно 5м! В бабіні 10м. Даний товар можна замовити тільки з товарами виробництва LED STORY.
Світлодіодна стрічка на основі технології COB з 312 ледів на метр, напругою 24 вольта, потужністю 10 ват і ступенем захисту IP20 випромінює приємне тепле біле світло. Це добре рішення для внутрішнього освітлення. Вона підходить для проектів, де потрібно м'яке, комфортне та рівномірне світіння, без видимих світлових точок. Це досягається завдяки сучасної COB-технології, за рахунок якої велика кількість світлодіодів розташована максимально щільно на одній платі та покрита суцільним шаром люмінофору. Це створює ефект безперервної світлової лінії по всій довжині стрічки, що значно відрізняє її від традиційних LED-рішень.
|
⚡️ Важливо: Підключення до блоку живлення Світлодіодну стрічку потрібно підключати до блоку живлення 24В довжиною до 10 метрів. Якщо довжина стрічки перевищує 10 метрів, живлення повинно здійснюватися паралельно, щоб уникнути втрат потужності та забезпечити стабільну роботу. |
| Перед прикріпленням стрічки перевіряємо, чи не пошкодилася вона під час транспортування. Претензії що до якості стрічки, приймається тільки до початку монтажних робіт! |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED STORY |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Світлодіодів шт/м | 312 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина, мм | 10000 |
| Кількість світлодіодів | 312 шт. |
| Кратність різання, см | 5 |
| Під'єднання | акумулятор, батарейки, мережа |
| Тип світлодіодів | СОВ |
- Ціна: 101,20 ₴/м


