Свинцево-кислотна акумуляторна батарея 4В 1300 мА/год.
Застосовується, в основному, в автономних (аварійних) світильниках, переносних ліхтарях.
Свинцеву батарею 4 вольта ємністю 1.3Ah використовують, як правило, для ремонту акумуляторних світильників попереднього покоління.
Розташування контактів: зверху.
Термін служби: до 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,50 ₴

