
Світлодіодний світильник Т5 (накладний) 9Вт 600мм
265,88 ₴
- В наявності
- Код: LED03228
LED світильник Т5 (накладний) 9Вт довжиною 60см.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію, плафон - з пластика.
Всередині: світлодіодна лінійка (48LED) та драйвер (165-265В AC).
На корпусі світильника є вимикач.
Комплектація:
Світильник (60см) - 1шт
Коннектор для підключення до проводці) - 1шт
Конектор (для з'єднання світильників) - 1шт
Заглушка - 1шт
Монтажна Скоба - 2шт
Для підключення світильника до розетки, знадобиться кабель живлення з вилкою (в комплект не входить).
Елегантний, оригінальний дизайн даного світильника, дозволяє вписати його практично у будь-який інтер'єр, а його висока ефективність, при цьому, дозволяє отримати потужне та одночасно економне джерело світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Термін служби | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 265,88 ₴


