
Прожектор світлодіодний 10Вт 220В плоский SMD
174,80 ₴
- В наявності
- Код: LED03213
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний (LED) 10Вт 220В в плоскому (35мм) герметичному корпусі.
Корпус: алюміній + скло
Ресурс: 50 000 робочих годин
Гарантія: 1 рік
Тип світлодіодів: SMD5730 (холодний білий)
Напруга живлення 100-240V AC
Споживання: 10W
Робоча температура: від -40 до +60 С
Кут розсіювання: 120
Клас захисту: IP66
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6200K |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 3.5 см |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174,80 ₴



