
Прожектор світлодіодний 10Вт 220В з датчиком руху
544,18 ₴
- В наявності
- Код: LED03195
Прожектор світлодіодний вуличний 10 Ватт з датчиком руху в пило-вологозахищеному корпусі чорного кольору.
Датчик руху має регулювання чутливості сенсора, налаштування рівня освітленості, при якій буде спрацьовувати датчик (можна виключити спрацьовування ясним днем або виставити роботу лише при повній темряві), а також, є можливість регулювати час світіння прожектора після включення.
Корпус: алюміній + скло
Ресурс: 50 000 робочих годин
Гарантія: 1 рік
Тип світлодіодів: COB білий (6500К)
Напруга живлення 100-240V AC
Споживання: 10W
Робоча температура: від -40 до +60 С
Кут розсіювання: 120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 178 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
- Ціна: 544,18 ₴



