
Світлодіодна стрічка 3V 0805(138LED/м) IP20 2,5мм
297,62 ₴/м
- В наявності
- Код: LED04260
Ультравузька світлодіодна стрічка 3В 0805 (138LED/м).
Унікальний продукт на ринку світлодіодів України. Ця стрічка має ширину лише 2,5 мм. Робоча напруга стрічки 3 вольта, що дозволяє живити її від двох батарейок по 1,5В (типу АА, ААА, D і т.п.), або від однієї батарейки 3В (CR2016, CR2025, CR2032 і т.п.). Кратність різання цієї світлодіодної стрічки - 1 діод (7мм), завдяки чому можна легко підігнати необхідну довжину. На кожному метрі такої стрічки розташовані 138 світлодіодів. Один метр стрічки споживає 2А або 6Вт.
Світлодіодна стрічка 3В 0805(138LED/м) IP20 2.5мм використовується, в основному, для створення декоративних світильників, нічників, меблевого, інтер'єрного підсвічування, а також різноманітних рекламних світлових конструкцій. Застосовується також для створення різних сценічних костюмів та ремонту підсвіітки LED екранів.
Стрічка випускається відрізками по одному метру. Кожен такий відрізок має два дроти для підключення живлення: червоний – плюс, чорний – мінус. За необхідності, напругу на стрічку можна подати у будь-якому місці. З тильного боку, по всій довжині стрічки проходить дві доріжки, до яких можна легко припаяти дроти живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Світлодіодів шт/м | 138 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал різання, см | 0.7 |
| Напруга мережі | 3 В |
| Тип світлодіодів | SMD0805 |
- Ціна: 297,62 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабина — 5 м



