
Світлодіодна стрічка 5V 5050(30LED/м) IP65 RGB
91,54 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03387
Світлодіодна різнокольорова стрічка RGB 5В 5050(30LED/м).
Дана стрічка має робоча напруга 5 вольт, що дає можливість живити її практично від будь-якого USB-роз'єму (5В). Слід при цьому враховувати, що кожному метру такої стрічки потрібен струм, приблизно, 1,2 А . Кратність різання такої стрічки - 1 діод (3,3 см), завдяки чому можна легко підігнати необхідну довжину. Плата (основа) стрічки чорного кольору, що дозволяє їй особливо не виділятися і не псувати зовнішній вигляд побутової техніки (телевізор, монітор, системний блок і т. д.). Лицьова сторона стрічки покрита силіконом і захищена від впливу пилу та вологи. При необхідності, її можна сміливо протирати вологою серветкою. На кожному метрі цієї стрічки розташовані тридцять RGB світлодіодів, така щільність дозволяє стрічці не перегріватися. Світлодіодна стрічка 5В 5050(30LED/м) IP65 RGB не вимагає додаткового тепловідводу і може бути змонтована практично на будь-яку поверхню.
Для управління кольором і динамікою світла цієї стрічки можна використовувати практично будь-RGB-контролер, який має робочий діапазон вольтажу від 5 вольт. Для підключення RGB стрічки до USB роз'єму, можна використовувати спеціальний контролер з USB штекером
Стрічка випускається у бобінах по 5м. З обох кінців кожного такого відрізка виведені дроти з роз'ємами 4pin для підключення до RGB контролера та з'єднання між собою таких відрізків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 3.3 см |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED на метр | 30 |
| Споживана потужність | 6 |
| Термін служби | 30000 |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа |
| Струм, A/м | 1.45 |
| Колір підкладки | Чорний |
| Колірна гамма | RGB |
- Ціна: 91,54 ₴/м
- Спосіб упаковки: бабіна - 5м
