
Дімер CCT 5-12V 4A на кабель, сенсорний
89,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED04248
Сенсорний регулятор яскравості та відтінку на провід 5-12V 4A.
Двоканальний дімер у пластиковому корпусі, із сенсорним керуванням. Короткочасне торкання сенсора вперше вмикає обидва канали, другий раз - ввімкнений лише перший канал, третій - ввімкнений лише другий канал і при четвертому торканні обидва канали вимикаються. Якщо торкнутися та потримати довше однієї секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. При вимкненні та увімкненні світла торканням, рівень яскравості зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід регулятора, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі попередня яскравість не зберігається. При наступному торканні вмикаються обидва канали на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "W", "Y" та "+". Максимальний струм навантаження, що підключається до регулятора, - 4А (по 2А на кожен канал).
Сенсорний дімер має світлодіодний індикатор синього кольору. Він світиться коли вимикач у режимі "ввімкнено" і гасне в режимі "вимкнуто".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | Яскравості, Колірний температури світіння |
| Струм | 4 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 5, 5-12 |
| Колір корпусу | білий копус |
- Ціна: 89,70 ₴




