
LED дімер сенсорний 12V 5A в корпусі з проводом 2м
389,16 ₴
- В наявності
- Код: LED03928
Індукційний сенсорний вимикач-дімер 12В для прихованого монтажу.
Для монтажу цієї моделі не потрібно нічого свердлити або крутити шурупи. Цей дімер відмінно працює через дерево, пластик, скло, кераміку та інші неметалеві матеріали. Його можна встановити з внутрішньої сторони дверей, з тильного боку ліжка, під стільницею, за керамічною плиткою. Можна просто замурувати його в стіну, підлогу або сходи. Для ввімкнення достатньо торкнутися рукою (або іншою частиною тіла) до місця розташування вимикача. Для вимкнення - повторіть дію. Якщо при ввімкненому дімері торкнутися та затримати руку, яскравість світла почне плавно змінюватися. Ваше тіло змінює електромагнітне поле вбудованого датчика, що призводить до спрацьовування дімера.
До комплекту входить прозора наклейка, щоб позначити його місце розташування прихованого сенсорного димера. Також, у комплекті є двосторонній скотч, для простого та швидкого монтажу вимикача у потрібному місці.
У сенсорного регулятора яскравості відсутні будь-які механічні деталі, що рухаються, а це суттєво сприяє подовженню його терміну служби. Крім того, він абсолютно безшумний. Ви не почуєте жодних дратівливих клацань як у звичайних вимикачів чи реле.
Робоча напруга димера – 12 вольт. Максимальна потужність навантаження, що підключається до нього, - 60Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Потужність | 60 Вт |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, не більше | 5 |
| Діаметр | 52 см |
| ЖК дисплей | Немає |
| Максимальна потужність, що під'єднується | 60 |
| Напруга мережі | 12 В |
| Застосування | Для освітлення |
| Радіус дії | 0.05 м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Струм | 5 |
- Ціна: 389,16 ₴

