
Безконтактний вимикач помахом руки бездротовий, Bluetooth
380,88 ₴
- В наявності
- Код: LED04157
Бездротовий безконтактний датчик для вимикачів bluetooth.
Це оптичний IR датчик наближення. Він визначає наявність перешкоди (долоні) перед сенсором. Відстань впевненого спрацьовування сенсора – до 8см. Завдяки поворотному сенсору, можна максимально зручно організувати процес увімкнення/вимикання.
Цей датчик може керувати RF вимикачі, які працюють на частоті 2.4G, використовуючи технології Mesh, bluetooth. Команда вимикача передається за допомогою радіосигналу на всі боки, в радіусі до 30м (на відкритій місцевості). Сигнал може проходити через неметалеві двері, стіни, меблі. Для того щоб вимикач почав реагувати на команди цього датчика, їх потрібно попередньо між собою спарувати. Для цього, відразу після подачі живлення на вимикач, вмикаємо безконтактний датчик. Світлодіоди у відповідь повинні кілька разів увімкнутися та вимкнутись. Після цього вимикач почне реагувати на команди цього датчика.
До одного вимикача можна під'єднати до п'яти таких датчиків. Один датчик може керувати, в радіусі своєї дії, будь-якою кількістю вимикачів, прив'язаних до нього.
При кожному спрацьовуванні сенсора, у датчика загорятиметься світлодіодний індикатор синього кольору. Він сигналізує про надсилання команди датчиком. Зменшення яскравості світла цього індикатора інформує про необхідність заряду акумулятора. Живиться цей бездротовий датчик від вбудованої акумуляторної батареї. Для її заряджання, в задній частині датчику є роз'єм type-c (USB-кабель для заряджання є в комплекті). Там само розташований індикатор заряджання та вимикач.
Безконтактний вимикач комплектується універсальним кріпленням, яке дозволяє не тільки накладний, але й врізний монтаж бездротового датчика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Тип комплектуючого | Контролери для світильників |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 380,88 ₴

