SMART WIFI розетка програмована з голосовим управлінням 10А з USB 5В.
Підключивши ваш пристрій через SMART розетку, зможете вмикати або вимикати його натисканням кнопки на корпусі розетки. Розумна розетка також дозволяє керувати різними приладами з будь-якої точки світу за допомогою програми на смартфоні. Програма має інтерфейс українською та російською мовами. У режимі реального часу можна відстежувати увімкнений або вимкнений пристрій. Також є можливість заздалегідь запрограмувати всі вмикання та вимикання для автоматизації процесів. Повна сумісність з Google Home, Amazon Alexa, Nest дозволяють користуватися всіма перевагами голосового управління та "розумного дому".
Для керування зі смартфона, необхідно попередньо скачати та встановити безкоштовний додаток "Smart Life". У ньому потрібно буде створити свій обліковий запис, вказавши електронну пошту та придумавши пароль. Завдяки цьому тільки ви зможете керувати підключеними пристроями. За бажанням, ви можете поділитися керуванням також і з іншими людьми.
На бічній частині розетки розташований стандартний USB роз'єм, що дозволяє паралельно живити або заряджати різноманітні пристрої напругою 5 вольт і максимальним струмом до 1,5 ампер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Голосове керування | Да |
| Дистанційне керування | Да |
| Кількість каналів | 1 |
| Максимальне навантаження на лінію | 2500 Вт |
| Потужність | 2200 |
| Підсвітка | Да |
- Ціна: 671,60 ₴



