
Пульт SMART дистанційний бездротовий 433МГц
305,44 ₴
- В наявності
- Код: LED03663
SMART пульт дистанційний з бездротовим керуванням по радіочастоті 433 МГц.
По суті це передавач, який транслює команди на радіо частоті 433 МГц. Ця хвиля добре проходить через такі перешкоди як двері та стіни. За його допомогою можна дистанційно вмикати та вимикати різні SMART реле з бездротовим керуванням. Радіус дії сигналу від вимикача - до 500м на відкритій місцевості з витягнутою антеною. Ви легко можете керувати освітленням у всьому будинку та навколо нього на вулиці прямо через стіну. Кожен такий пульт передає команди зі своїм унікальним кодом і тому вони не впливають один на одного. Один пульт може керувати необмеженою кількістю SMART реле. Кожне реле може керуватись кількома пультами. Їхня максимальна кількість залежить від моделі конкретного реле (зазвичай, до 6 пультів). Кожна кнопка може керувати своєю зоною (групою) реле.
Невелика вага та компактний розмір дозволяють тримати його завжди при собі та керувати всіма процесами з будь-якої точки будинку.
Живиться пульт від мініатюрної батареї типу 23А, з напругою 12В.
Якщо до цього пульта, замість звичайного бездротового реле, придбати SMART реле RF 433МГц+ WI-FI , ви отримаєте можливість також керувати зі смартфона з будь-якої точки світу.
Для того, щоб пульт отримав управління над яким-небудь реле, треба спочатку їх прив'язати один до одного та створити пару. Як це зробити, слід дивитися в описі конкретного реле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість клавіш | 8 |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 305,44 ₴



