
LED-димер 5-24 В 6 А, пульт RF 11 кнопок тільки плата
68,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED04236
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дімер для світлодіодного освітлення з пультом (радіо) дистанційного керування.
Напруга живлення: 5-24В
Струм навантаження: до 6А (1 канал)
Потужність навантаження: до 144Вт (при 24В)
Радіус дії пульта: до 20 м
Розмір димера (ШхВхД) ― 14х4х40мм
Мінімальний обсяг замовлення: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 10 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 10 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Комплектація | тільки плата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68,54 ₴
