
LED світильник 12-85V 60LED з вимикачем, для меблів та авто
258,98 ₴
- В наявності
- Код: LED04224
Компактний плоский світлодіодний накладний світильник з вимикачем.
Це готове рішення для тих, хто хоче зробити LED підсвічування з мінімальними витратами сил та часу. Цей світильник кріпиться за допомогою чотирьох гвинтів (є в комплекті) або двостороннього скотчу (також йде в комплекті). Його компактний розмір (висота всього 11мм) та елегантний дизайн дозволяє встановлювати його майже в будь-якому місці, без шкоди для інтер'єру: кухня, дитяча, вбиральня, салон авто, автобуса або фури.
Працювати такий світлодіодний світильник може від напруги 12V, 24V, 36V, 48V і до 85V. Для його роботи треба джерело живлення відповідної напруги та потужністю трохи більшою, ніж сумарна потужність усіх світильників, що підключатимуться до нього (потужність одного світильника - 6Вт). Плюсовий провід світильника – червоного кольору, мінусововий – чорного.






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12-85В |
- Ціна: 258,98 ₴







