
Корпус power bank 18650х1 USB Чорний
91,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03738
Це найбюджетніший, мабуть, та найпростіший спосіб придбати джерело резервного живлення. Достатньо вставити в нього стандартний літієвий акумулятор 18650 (без вбудованого зарядного контролера) і powerbank готовий. Акумулятори 18650 мають форму барила з діаметром 18мм і довжиною 650мм. Це найпопулярніший, на сьогоднішній день, формат акумулятора. Такими батареями комплектується більшість портативних пристроїв: ліхтарики, радіо, bluetooth колонки, повербанки, ноутбуки тощо.
Також цей корпус можна використовувати як зарядку таких акумуляторів для інших пристроїв.
Для підключення живлення корпус має роз'єм micro USB. За його допомогою та за наявності відповідного кабелю (до комплекту не входить) можна заряджати даний powerbank від мережі, за допомогою стандартної телефонної зарядки або від комп'ютера, ноутбука, автомагнітоли, сонячної панелі або будь-якого пристрою, який має USB вихід. Сам цей корпус повербанку також оснащений таким стандартним USB виходом. Вбудована плата контролера заряду/розряду здатна видавати через USB роз'єм струм до 0.8А.
Ця модель дуже компактна та зручна. Не завжди зручно та раціонально носити із собою важкий повербанк великої ємності. Цього повербанка може цілком вистачити на годину-другу додаткової роботи телефону, наприклад. Реальний термін роботи пристрою буде залежати від ємності акумулятора, вставленого в корпус, а також від потужності пристрою, що заряджається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 800 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Під нанесення логотипу |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 |
| Заряджання батареї | От USB |
| Тип | Корпус |
- Ціна: 91,54 ₴
