Досить простий, ефективний та недорогий пристрій. Достатньо вставити в нього один або два стандартні літієві акумулятори 18650 (без вбудованого контролера заряду) і powerbank готовий. Акумулятори 18650 мають форму циліндра з діаметром 18мм та довжиною 650мм. Це найпопулярніший, на сьогоднішній день, формат акумулятора.
Також цей корпус можна використовувати як зарядку таких акумуляторів для інших пристроїв.
Для підключення живлення корпус має роз'єм micro USB. За його допомогою та за наявності відповідного кабелю (до комплекту не входить) можна заряджати даний powerbank від мережі, за допомогою стандартної телефонної зарядки або від комп'ютера, ноутбука, автомагнітоли, сонячної панелі. Практично, від будь-якого пристрою, що має USB вихід. Сам цей корпус павербанку також оснащений таким стандартним USB виходом. Вбудована плата контролера заряду/розряду здатна видавати через USB роз'єм струм до 1.4А.
Ця модель дуже компактна та зручна. Не завжди зручно та раціонально носити з собою важкий павербанк великої ємності. Цього павербанка може цілком вистачити на годину-другу додаткову роботу телефону, наприклад. Реальний термін роботи пристрою буде залежати від ємності акумулятора, вставленого в корпус, а також від потужності пристрою, що заряджається.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1400 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Під нанесення логотипу |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Корпус |
| Вихідна напруга | 5 |
| Заряджання батареї | От USB |
- Ціна: 129,26 ₴

