У звичайних павербанків немає можливості перевірити якість вбудованих акумуляторів, а отже, він у будь-який час може вийти з ладу. Результатом цього може бути навіть займання батареї. Якщо ж такий power bank функціонує не коректно або зовсім перестав працювати, то зробити діагностику та заміну акумуляторів не кожен зможе самостійно.
Наш корпус power bank можна відкрити в будь-який час, перевірити стан батарей або замінити їх за потреби. Є можливість самому вибрати ємність павербанка, підібравши потрібні батареї.
Рекомендується використовувати акумулятори одного виробника й однакової ємності. Для перевірки кожен акумулятор вставляється в перший слот порожнього корпусу. Екран на лицьовій частині корпусу покаже рівень заряду батареї, що тестується, на %.
Крім самого корпусу, в комплект входять також пакетики з маленькими гвинтиками та мініатюрною хрестовою викруткою, для більш надійної фіксації кришки.
Вам не знадобиться носити із собою ще один додатковий кабель для заряджання нашого power bank. Ви можете використовувати кабель від вашого мобільного пристрою. Для цього, крім стандартного входу micro USB, є роз'єм Type-C і Apple Lighting. Завдяки двом стандартним роз'ємам USB, можна одночасно заряджати два мобільні пристрої. У моделі PD, роз'єм USB дає змогу заряджати сучасні пристрої за технологієями "Швидкої зарядки" напругою 5В зі струмом до 3А, 9В до 2А та 12В і струмом до 1,5А.
Модель із "швидкою зарядкою" підтримує усі найпопулярніші протоколи та сумісний із більшістю мобільних пристроїв:
- Протокол швидкого заряду QC2.0/QC3.0 (Qualcomm)
- Протокол швидкого заряду FCP (Huawei)
- Протокол швидкого заряду AFC (Samsung)
- Протокол швидкого заряду вхід/вихід SFCP(Spreadtrum)
- Протокол швидкого заряду вихід MTK PE + 1.1 та 2.0 (MediaTek)
- Інтегрований протокол DRP USB C підтримує вхід та вихід швидкої зарядки
- Сумісний з BC1.2 (Apple, Samsung)
- Протокол швидкого заряду вхід/вихід PD2.0 / PD3.0 (USB Power Delivery)
- Протокол швидкого заряду вихід PPS
- Підтримка вихідної напруги: 5V, 9V, 12V
- Підтримка PPS: 5-11В
Модель QI має бездротову зарядку потужністю до 5Вт.
Спереду, поруч з екраном, є кнопка у формі блискавки, натискання якої вмикає на кілька секунд індикацію рівня заряду power bank.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Тип | Корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 |
| Додаткові опції | немає |
| Заряджання батареї | От USB |
- Ціна: 832,60 ₴

