
Батарейний відсік АА, R6, 14500х4шт послідовно
54,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED03619
Портативне джерело живлення для різних Електронних пристроїв.
Тримач на 4 "пальчикових" батарейки типу АА, R6 або акумулятор 14500 з'єднаних послідовно. Час роботи залежить від якості або ємності батарей, що використовуються. Набір з декількох таких холдирів дозволяє з'єднувати акумулятори, послідовно (збільшений вольтаж), паралельно (збільшити загальну місткість), а також паралельно-послідовно.
Завдяки цьому пристрою під час подорожі або відпочинку далеко від дому ви зможете користуватися портативною технікою, а також створити автономне енергоефективне світлодіодне освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Матеріал контакту | Сталь |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Напруга | 6 В |
| Тип батарейки | АА |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дротів | 150 мм |
| Тип акумулятора | 14500 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 54,74 ₴
