Портативне джерело живлення для різних мобільних пристроїв. Тримач на 4 батареї типу 18650 (3,7-14,8 V). Максимальна довжина використовуваних акумуляторів ― 66мм. Корпус виготовлений з міцного ABS-пластика. Додаткову жорсткість коробки надають внутрішні перегородки. Час роботи залежить від якості або ємності акумуляторів, що будуть використовуватись. Ця модель дозволяє з'єднувати батареї, послідовно (збільшуючи вольтаж), паралельно (збільшуючи загальну ємність), а також паралельно-послідовно. Ідеальне рішення для одночасної зарядки декількох акумуляторних батарей (18650) зарядними пристроями типу IMAX.
Цей пристрій під час поїздки, походу чи відпочинку далеко від дому дозволить використовувати портативну техніку (телевізор, ноутбук, відеореєстратор, GPS-навігатор і т. д.), а також дозволить вам створити автономне енергоэффективное світлодіодне освітлення. При цьому, немає необхідності шукати і надовго прив'язуватися до розетки. За допомогою цього нехитрого пристрою ви зможете вільно пересуватися і одночасно мати постійно під рукою розетку, а для комфорту сучасної людини це дуже важливий фактор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип батарейки | 18650 |
| Тип монтажу | На плату |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 г |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 112,70 ₴





