Портативне джерело живлення для різноманітних електронних пристроїв.
Тримач на 1 батарею типу 18650 (3,7 V). Час роботи залежить від якості або ємності акумулятора, що використовується. Набір з декількох таких холдерів дозволяє з'єднувати батареї, послідовно (збільшуючи вольтаж), паралельно (збільшуючи загальну ємність), а також паралельно-послідовно.
Цей пристрій під час поїздки, походу чи відпочинку далеко від дому дозволить використовувати портативну техніку, а також дозволить вам створити автономне енергоефективне світлодіодне освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Напруга | 3.7 В |
| Тип батарейки | 18650 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 г |
| Тип акумулятора | 18650 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 48,76 ₴




