
Виносна кнопка для сенсорного вимикача, дімера
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED04297
Виносний датчик для індукційних вимикачів, дімерів.
Іноді сенсорний вимикач треба встановити у місці, яке погіршує чи унеможливлює його спрацьовування. Дзеркало, метал або дерево, пластик, кераміка великої товщини унеможливлюють застосування такого типу вимикачів. У такій ситуації може допомогти додатковий виносний датчик на дроті у вигляді сенсорної кнопки. Виконана вона із металу з покриттям під золото. Встановлюється вона в отвір діаметром лише 3,5мм. Діаметр самої кнопки – 10мм. Підключається така кнопка дротом до датчика сенсорного вимикача або дімера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип управління | Сенсорне |
- Ціна: 23 ₴
