
Акумулятор 602040 400mAh 3.7V JST PH 1.25 2P
110,40 ₴
- В наявності
- Код: LED04292
Літій-полімерний акумулятор 3.7V 400mAh з платою захисту та дротами.
Компактний літієвий акумулятор із розмірами: 6x20x40 мм. Акумулятори такого типу мають невелику вагу, що робить їх дуже популярними у виробників різноманітних портативних, компактних пристроїв: годинники, ваги, іграшки, навушники і т.п.
Надійності та стабільності в роботі цій батареї додає вбудована плата захисту від глибокої розрядки, надмірного заряду та перегріву. Для спрощення підключення, акумулятор має два дроти довжиною 5см (червоний - плюс, чорний - мінус). На кінцях цих дротів є роз'єм JST PH 1.25mm 2P (аналог Molex 51021-0200).
Акумулятор 602040 400мАч 3,7В наші клієнти часто використовують для створення різноманітних малопотужних світильників: аварійних, меблевих, нічників, тощо. Також такий акумулятор купують для заміни старої батареї або акумулятору, що вийшов з ладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Місткість | 400 мА/год |
| Типорозмір | 602040 |
- Ціна: 110,40 ₴

