Блок живлення (адаптер) 24В 4А 96Вт, імпульсний, стабілізований, у чорному пластиковому корпусі з мережевим шнуром в комплекті.
Роз'єм DC - 5,5/2,5.
Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 4 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,36 ₴

