
Світлодіодна стрічка 12V 0805(120LED/м) IP20 2,5мм
298,08 ₴/м
- В наявності
- Код: LED04259
Ультравузька світлодіодна стрічка 12В 0805 (120LED/м).
Новинка у нашому асортименті - LED стрічка із шириною лише 2,5 мм. Робоча напруга 12 вольт. Кратність різання цієї світлодіодної стрічки – 3 світлодіоди (2,5см). Світлодіод 0805 має компактний розмір, низьке споживання та високу світловіддачу, завдяки чому часто застосовується в портативній техніці як підсвічування екрану, клавіатури тощо. На кожному метрі цієї стрічки розташовано 120 таких світлодіодів. Один метр LED стрічки споживає 0,5А або 6Вт.
Світлодіодна стрічка 12В 0805(120LED/м) IP20 2.5мм використовується в основному для створення декоративних світильників, нічників, меблевого, інтер'єрного підсвічування, а також різноманітних рекламних світлових конструкцій. Застосовується така тонка стрічка також для ремонту підсвітки LED екранів.
Стрічка випускається відрізками по одному метру. Кожен відрізок на кінці має два дроти для підключення живлення. Чорний дріт – мінус, червоний – плюс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 6 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1000 |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Кількість LED на метр | 120 |
| Напруга | 12 |
| Споживана потужність | 6 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD0805 |
| Струм, A/м | 0,5 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Упаковка | Пакет |
- Ціна: 298,08 ₴/м
- Спосіб упаковки: Бабіна - 5м
