Сенсорний вимикач на провід із регулюванням яскравості та дистанційним керуванням 5-12В 3А.
Регулятор у пластиковому корпусі, із сенсорним та дистанційним керуванням. Пульт передає команди радіохвилями усім таким дімерам у радіусі до 20м (на відкритій місцевості). За його допомогою можна запустити таймер автовідключення: 30 хвилин/1 година/2 години/3 години/4 години. Пультом можна також увімкнути динамічний режим: світло буде плавно по черзі підвищувати та понижувати яскравість.
Основними функціями регулятора можна також керувати за допомогою сенсора у його корпусі. Короткочасний дотик сенсора вмикає/вимикає світло. Якщо торкнутися та потримати довше 1 секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. У разі вимикання та увімкнення світла пультом або сенсором регулятора, рівень яскравості зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід дімера, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі, попередня яскравість не зберігається. При наступному дотику до сенсора, світло увімкнеться на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "+" та "Y". Максимальний струм навантаження регулятора - 3А або 15Вт (при 5В) і.30Вт (при 12В).
Сенсорний дімер має світлодіодний індикатор синього кольору. Він світиться коли вимикач у режимі "ввімкнено" і гасне в режимі "вимкнуто".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 3 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 5-12 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 175,72 ₴


