Вимикач на провід, з регулюванням яскравості та дистанційним керуванням 5-12V 3A.
Регулятор яскравості світлодіодів (один колір) на кабель, з дистанційним керуванням. Пульт передає команди радіохвилями усім таким дімерам у радіусі до 20м (на відкритій місцевості). За його допомогою можна запустити таймер автовідключення: 30 хвилин/1 година/2 години/3 години/4 години. Пультом можна також увімкнути динамічний режим: світло буде плавно по черзі підвищувати та понижувати яскравість.
Основними функціями регулятора можна також керувати за допомогою кнопки на його корпусі. Коротке її натискання вмикає/вимикає світло. Якщо натиснути та утримати кнопку довше 1 секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. У разі вимикання та увімкнення світла пультом або кнопкою регулятора, рівень яскравості зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід дімера, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі, попередня яскравість не зберігається. При наступному натисканні кнопки, світло увімкнеться на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "+" та "W". Максимальний струм навантаження регулятора - 3А або 15Вт (при 5В) і.30Вт (при 12В).
Такий дімер випускається у корпусах двох кольорів: чорному та білому.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 3 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга (В) | 5-12 |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 159,62 ₴

