
Дімер CCT 5V 4A на кабель, 1 кнопка Чорний
46,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED04242
Регулятор яскравості та відтінку на провід кнопковий 5V 4A.
Це бюджетна модель у пластиковому корпусі, з однією кнопкою управління. Коротке її натискання вперше вмикає обидва канали, другий раз - увімкнений лише перший канал, третій - увімкнений лише другий канал і при четвертому натисканні обидва канали вимикаються. Якщо натиснути та утримувати кнопку довше однієї секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. При вимкненні та увімкненні світла кнопкою дімера, рівень яскравості зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід регулятора, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі попередня яскравість не зберігається. Після наступного натискання кнопки увімкнуться обидва канали на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "L1", "L2" та "+". Максимальна потужність навантаження, що підключається до регулятора, - 20Вт (по 10Вт на кожен канал).
Такий дімер випускається у корпусах двох кольорів: чорному та білому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Регулювання | Яскравості, Колірний температури світіння |
| Струм | 4 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 46,92 ₴
