Вимикач на дріт кнопковий, з регулюванням яскравості, 5V 3A.
Бюджетна модель регулятора в корпусі, з однією кнопкою керування. Коротке її натискання вмикає/вимкне світло. Якщо натиснути та утримати кнопку довше ніж 1 секунду, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. У разі вимкнення та увімкнення світла кнопкою регулятора рівень яскравості буде зберігатися. Якщо живлення на вхід димера припинити, то в разі відновлення живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнене). У такому разі, попередня яскравість не зберігається. У разі подальшого натискання кнопки світло увімкнеться на максимальній яскравості. Встановлюється LED-димер на кабель, між джерелом живлення і світлодіодами. Живлення під'єднується до контактів плати: "+" і "-", світлодіоди під'єднуються до контактів "+" і "L1". Максимальна потужність під'єднуваної до регулятора навантаження — 15 Вт або 3 А.
Такий димер випускається в корпусах двох кольорів: чорному й білому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 3 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 42,32 ₴


