
LED дімер 5V 3A на кабель, 1 кнопка Білий
42,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: LED04239
Вимикач на провід кнопковий, з регулюванням яскравості, 5V 3A.
Бюджетна модель регулятора у корпусі, з однією кнопкою управління. Коротке її натискання вмикає/вимикає світло. Якщо натиснути та утримувати кнопку довше 1 секунди, яскравість світлодіодів почне плавно змінюватися. При вимканні та вмиканні світла кнопкою регулятора, рівень яскравості світла зберігатиметься. Якщо припинити живлення на вхід дімера, то при відновленні живлення він увімкнеться в режимі очікування (світло вимкнено). У такому разі, попередні налаштування яскравості не зберігаються. При наступному натисканні кнопки, світло увімкнеться на максимальній яскравості.
Встановлюється LED дімер на кабель, між джерелом живлення та світлодіодами. Живлення підключається до контактів плати: "+" та "-", світлодіоди підключаються до контактів "+" та "L1". Максимальна потужність навантаження на регулятор - 15Вт або 3А.
Такий дімер випускається у корпусах двох кольорів: чорному та білому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 3 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 42,32 ₴
