
Контролер RGB 5-24V 6A, пульт RF 17 кнопок USB
190,90 ₴
- В наявності
- Код: LED03457
Контролер для світлодіодної RGB стрічки 5В/12В/24В з пультом (радіо).
У нас можна замовити RGB контролер із RF пультом та роз'ємом DC для підключення живлення. Можна обрати модель контролера з кабелем USB. Можна придбати модель і без дротів. Крім того, у нас можна окремо купити пульт та окремо – потрібну кількість контролерів. Один пульт може керувати будь-якою кількістю контролерів у радіусі до 20 метрів (на відкритій місцевості).
Пульт дистанційного керування має 17 кнопок та передає команди за допомогою радіосигналу.
При кожному натисканні кнопок на пульті, буде блимати світлодіод, показуючи, що включився наступний режим.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 12 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 17 шт. |
| Кількість рівнів яскравості | 5 |
| Напруга мережі | 5-24 В |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | USB |
| Спосіб підключення | загальний анод |
- Ціна: 190,90 ₴

