Світлодіодна стрічка 5В у силіконі, з кабелем USB.
Комплект вологозахищеної світлодіодної стрічки 5В з USB-кабелем можна використовувати для організації автономного підсвічування як усередині приміщень (сухих та з підвищеною вологістю), так і на вулиці (під навісом). Можна використовувати для підсвічування кухні, ванної кімнати, тераси, альтанки і т.д.
Лицьова частина цієї стрічки покрита прозорим силіконом, який захищає світлодіоди та контакти від впливу вологого повітря. Зі зворотного боку стрічки знаходиться двосторонній скотч для зручності монтажу.З одного кінця стрічки припаяний кабель USB чорного кольору, довжиною 1 метр. Місце з'єднання кабелю зі стрічкою захищене термозбіжною трубкою.
Робоча напруга цього комплекту 5В.Він може працювати практично від будь-якого пристрою з USB-виходом: Powerbank, комп'ютер, ноутбук, телевізор, USB-зарядка від мобільного телефону і т.д. Довжина світлодіодної стрічки – 2 метри. Всього на цьому відрізку розташовано 120 світлодіодів. Споживаний струм відрізка - 1,3 ампера (6,5Вт).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 5 вольт |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Напруга мережі | П'ять |
| Потужність | 6.5 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал різання, см | 1.6 |
| Кількість LED на метр | 60 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | 2835 |
| Струм, A/м | 1.3 |
- Ціна: 304,06 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: бабина - 5м



