
Блок живлення 12V 4,16A 50W в герметичному корпусі (IP67)
591,56 ₴
- В наявності
- Код: LED03493
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
>Блок живлення 12В 4,16A 50Вт в герметичному, пило-вологозахищеному корпусі з алюмінієвого сплаву.
Навіть при перепадах напруги в мережі, цей перетворювач буде стабільно видавати на виході 12В, завдяки розширеному діапазону робочої напруги - 110В-260В.
Блок живлення має захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 4.16 А |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,56 ₴
