
Блок живлення 5V 70A 350W в захищеному корпусі IP33
1 501,44 ₴
- В наявності
- Код: LED04087
+380 (96) 004-00-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всепогодний блок 5В 70А 350Вт.
>Перетворювач змінного струму 220В на постійний 5 вольт. Виконаний у корпусі, повністю закритому зверху та збоку, що забезпечує захист від попадань бризок та крапель дощу. Також він надійно захищає від випадкового торкання всі деталі з небезпечною для життя напругою. У нижній частині корпусу є отвори для вентиляції та охолодження компонентів блоку.Відмінний варіант організації живлення різноманітних рекламних конструкцій: вивіски, екрани, табло тощо.
Вхідна напруга: AC 180-264В 50/60Гц
Потужність: 350Вт
Напруга на виході: DC 5В
Максимальний струм: 70А
Клас захисту: IP33
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 70 А |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Мінімальна температура зберігання | -40 град. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | П'ять |
| Сила вихідного струму | 60 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501,44 ₴
