
Світлодіодна стрічка 12В 5050(60LED/м) IP68 синій
251,16 ₴/м
- В наявності
- Код: LED03304
Світлодіодна стрічка 12В зі світлодіодами SMD5050 ― доступний та дуже популярний тип стрічки. Такий варіант підходить як для декоративного підсвічування, так і в якості основного освітлення.
Світлодіодну стрічку зі ступенем пило-та вологозахисту IP68 можливо застосовувати не тільки в приміщеннях із підвищеною вологістю повітря (лазня, сауна, ванна кімната тощо), але і зовні (для підсвічування фасадів тощо).
Така стрічка, маючи максимальний ступінь захисту IP68 та безпечне живлення 12 вольт, може застосовуватися навіть для підводного підсвічування (басейни, фонтани, акваріуми і т. п.). LED стрічка поміщена в прозорий силіконовий шланг, який потім заповнюється також силіконом. Завдяки цьому, в шлангу немає порожнеч та повітря. Таким чином, повністю виключається можливість утворення конденсату усередині. Така стрічка захищена від будь-якого впливу пилу і вологи.



Для підключення даної стрічки Вам можуть знадобитися: блок живлення 12 Вольт або батарейний відсік, диммер або коннектори для простого і зручного підключення або з'єднання різних частин ланцюга.
Тип світлодіодів ― SMD5050
Розмір замовлення ― кратно 1м!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 5 см |
| Колір світіння | Синій |
| Колірна температура | 6000K |
| Кут свічення | 120 град. |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 |
| Довжина | 5000 |
| Кількість LED на метр | 60 |
| Потужність, Вт/м | 14,4 |
| Напруга | 12 |
| Світловий потік, Лм/м | 820 |
| Ступінь захисту, IP | 68 |
| Тип харчування | Акумулятор, Батарейки, Мережа, Сонячна батарея, Сонячна енергія |
| Струм, A/м | 1.2 |
| Форма перерізу | Прямокутна |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 251,16 ₴/м
- Спосіб упаковки: Упаковка бабина - 5м
